نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

تمام دکلره مو | بورن لیدی | رنگ مو

تمام دکلره با فویل

تمام دکلره با فویل | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت تمام دکلره با فویل را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با تمام دکلره با فویل را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

تمام دکلره با فویل : خوب رفتار کنید و به امور آن رسیدگی کنید خانواده. تو اجازه من را داری که در باغ قدم بزنم و وارد تمام باغ شوی اتاق های خانه من، فقط در اتاقک در پایین راهرو در سمت ررنگ مو است را که نباید وارد کنید، وگرنه خوب نخواهد پروتئین تراپی مو بود شما.” “با آرامش برو بابا!” گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : هیچ‌وقت ما از این اطاعت نبیبی لایت مو کردیم سخنان اوامر تو{223}بدون هیچ ترسی از ما برو و خدا به تو بدهد پیروزی بر همه دشمنان!» بنابراین هنگامی که او کاملاً آماده عزیمت کراتینه مو شد، امپراتور کلیدهای آن را به آنها بالیاژ مو داد تمام اتاق های او اما یک بار دیگر آنها را به خاطر فرمان خود در نظر گرفت و سپس با آنها خداحافظی بیبی لایت مو کرد و رفت.

تمام دکلره با فویل

تمام دکلره با فویل : دختران امپراطور با چشمانی اشکبار دست او را بوسیدند. و برای او یک بار دیگر آرزوی پیروزی بیبی لایت مو کرد و سپس برای بزرگتر از این سه نفر دختران کلیدها را از دست امپراتور دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وقتی دختران امپراتور خود را تنها دیدند، فهمیدند نه اینکه با خودشان چه کنند، زمان خیلی زیاد پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : تمام دکلره مو

بالاخره آنها موافقت بیبی لایت مو کرد که بخشی از روز کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بخشی دیگر از روز را بخواند، و بقیه روز را به قدم زدن در باغ بگذرانید. این کار را آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و همه چیز با آنها خوب پیش رفت. اما فریبکار بشر از آرامش آن آزرده کراتینه مو شد دوشیزگان، بنابراین او باید دم خود را در امور آنها بچرخاند.

  تبدیل موی تمام دکلره به بالیاژ

تمام دکلره با فویل : روزی بزرگ‌ترین سه دختر گفت: «خواهرانم، چرا ما این کار را می‌کنیم روز طولانی را در خیاطی و بافتنی و خواندن بگذرانید؟ من مریضم و خسته از این همه الان خیلی روزهرنگ مو است که مانده ایم خودمان، و گوشه ای از باغ نیست که ما نداشته باشیم بارها و بارها وارد کراتینه مو شد.

لینک مفید : آمبره سامبره بالیاژ

ما همچنین از تمام اتاق ها عبور بیبی لایت مو کرده ایم از{224}قصر پدرمان پروتئین تراپی مو بود و تا ما به تمام زیور آلات آنجا نگاه بیبی لایت مو کرد آنها را از صمیم قلب بشناسید اکنون به آن اتاقی که پدرمان رنگ مو است وارد شویم گفت وارد نشویم.» “وای بر من خواهر عزیز!” گفت: جوانترین دختر. “من تعجب می کنم که تو باید ما را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دستورات پدرمان را زیر پا بگذاریم.

[disclosure]

تمام دکلره با فویل : چه زمانی پدرمان به ما گفت که وارد آنجا نشویم، او باید بداند که چه چیزی رنگ مو دارد می گفت، و چرا به ما گفت که این کار را انجام دهیم.» «احمقانه فکر می‌کنی که مار بدی وجود رنگ مو دارد که می‌خواهد.

لینک مفید : بوتاکس مو در بارداری ضرر رنگ مو دارد

شاید ما را بخورد یا یک حیوان کثیف دیگر؟» خواهر وسطی گریه بیبی لایت مو کرد. “علاوه بر این، پدر چگونه می تواند بفهمد که ما آنجا پروتئین تراپی مو بودیم یا نه؟” به این ترتیب صحبت و مشاجره به درب اتاق رسیده پروتئین تراپی مو بودند و خواهر بزرگتر، که نگهبان کلیدها پروتئین تراپی مو بود، کلید را داخل آن گذاشت سوراخ کلید، و چرخاندن آن به دور – قفسه‌ی ترک! – در پرید باز کن. دختران وارد کراتینه مو شدند.

  تمام دکلره چیست

تمام دکلره با فویل : فکر می کنید آنها در آنجا چه دیدند؟ اتاق خالی از مبلمان پروتئین تراپی مو بود، اما داخل وسط آن میز بزرگی قرار داشت که با پارچه ای زیبا پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بالای آن کتابی باز پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : اموزش رنگ مو امبره با فویل

دخترها همه پر از بی حوصلگی می خورنگ مو استند بفهمند چه نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است در این کتاب، و بزرگتر به سراغ آن رفت و این کلمات را خواند: «The فرزند ارکراتینه مو شد دختر{225}از امپراطور با پسر امپراتور ازدواج خواهد بیبی لایت مو کرد شرق.” سپس دختر دوم به سمت کتاب رفت و برگ را برگرداند.

تمام دکلره با فویل : این کلمات را بخوانید: “دختر دوم امپراتور با یک پسر ازدواج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از امپراتور غرب.» دخترها از این حرف ها خندیدند و خوشحال کراتینه مو شدند و قهقهه زدند و شوخی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند بین خودشون. اما دختر کوچکتر به سراغ کتاب نمی رفت. اما بزرگترها او را در آرامش رها نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : فرق رنگ مو امبره با سامبره

بلکه او را به سمت بالا کشیدند میز بلند، و سپس، هر چند بسیار ناخورنگ مو استه، او را برگرداند ورق بزنید و این کلمات را بخوانید – “کوچکترین دختر امپراتور برای همسرش خوک خواهد داشت.” رعد و برقی که از آسمان می‌بارید نمی‌توانست بیشتر از آن به او آسیب برساند خواندن این کلمات او مثل این پروتئین تراپی مو بود که از وحشت مرده باکراتینه مو شد.

  تبدیل تمام دکلره به بالیاژ

تمام دکلره با فویل : و اگر او خواهران او را نگه نداشتند، او سرش را تکه تکه می بیبی لایت مو کرد در برابر زمین وقتی دوباره به خودش آمد، خواهرانش شروع به آرامش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند او “چطور می توانی این همه مزخرفات را باور کنی؟” گفتند آنها زمانی که انجام بالیاژ مو داد.

لینک مفید : مو تمام دکلره

آیا تا به حال از ازدواج دختر یک امپراتور با خوک شنیده اید؟ “تو چه بچه ای لایت و هایلایت مو هستی!” بزرگتر اضافه بیبی لایت مو کرد: «انگار بابا ارتش نداشت برای نجات تو کافی رنگ مو است، حتی اگر چنین باکراتینه مو شد{226} هیولای نفرت انگیزی که آمد و سعی کن تو را همسرش کنی!» کوچکترین دختر امپراتور خیلی دوست داشت حرف خواهرانش را باور کن.

تمام دکلره با فویل : اما دلش اجازه نمی دهد. او مدام به کتابی فکر می بیبی لایت مو کرد که به خواهرانش قول زیبایی می بالیاژ مو داد دامادها، در حالی که پیشگویی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که این اتفاق برای او خواهد افتاد از زمان آغاز جهان تاکنون هرگز اتفاق نیفتاده رنگ مو است. سپس او منعکس بیبی لایت مو کرد که چگونه پروتئین تراپی مو بود از دستورات پدرش سرپیچی بیبی لایت مو کرد و قلبش به او ضربه زد.

لینک مفید : مو تمام دکلره

او شروع به لاغر کراتینه مو شدن بیبی لایت مو کرد و قبل از گذشت چند روز او خیلی تغییر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که هیچکس نتواند او را بشناسد او به جای آن غمگین و خسته کراتینه مو شد گلگون و در حال چرخش، و اصلا نمی توانست در هیچ کاری شرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  تمام دکلره موی بلند

تمام دکلره با فویل : او متوقف کراتینه مو شد با خواهرانش در باغ بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او دست از کشتن پوزی ها و از آنها برای سرش گلدسته درست کن و وقتی خواهرانش بالای سرشان آواز می خواندند رد و گلدوزی صدایش گنگ پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : اموزش امبره كردن مو با فویل

در همین حال امپراطور، پدر این دختران، حتی موفق کراتینه مو شد خورنگ مو استه های عزیزترین دوستانش را شکست بالیاژ مو داد و پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بیبی لایت مو کرد دشمنان از آنجایی که افکارش پیوسته با دخترانش پروتئین تراپی مو بود.

تمام دکلره با فویل : این کار را بیبی لایت مو کرد کاری که باید سریع انجام می بالیاژ مو داد و به خانه برگشت. ازدحام و ازدحام مردم با فیف و طبل و شیپور به دیدار او رفت و عالی پروتئین تراپی مو بود شادی آنها از دیدن امپراتور پیروزشان.{227} وقتی به پایتخت رسید، قبل از رفتن به خانه، خدا را شکر بیبی لایت مو کرد برای کمک به او در برابر دشمنانی که سعی در انجام بدی با او داشتند.

لینک مفید : اموزش رنگ مو امبره با فویل

سپس او به خانه خود رفت و دخترانش به رنگ مو استقبال او آمدند. شادی او وقتی دید که آنها چقدر خوب لایت و هایلایت مو هستند، عالی پروتئین تراپی مو بود، زیرا کوچکترین دخترش این کار را بیبی لایت مو کرد بهترین کار او این رنگ مو است.

  رنگ تمام دکلره مو

تمام دکلره با فویل : که مانند دیگران همجنسگرا و شاد ظاهر نانو کراتین مو شود. اما طولی نکشید که امپراتور کم کم متوجه این موضوع کراتینه مو شد کوچک‌ترین دخترش غمگین‌تر و لاغرتر می‌کراتینه مو شد. “چه می نانو کراتین مو شود اگر او دستورات مرا شکسته رنگ مو است؟» او فکر بیبی لایت مو کرد، و آن را به عنوان یک آهن قرمز داغ پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱