نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

مراحل بوتاکس مو در خانه

مراحل بوتاکس مو در خانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مراحل بوتاکس مو در خانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مراحل بوتاکس مو در خانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

مراحل بوتاکس مو در خانه : در این زمان در دست بزرگترین دختر، معشوقه سالی پروتئین تراپی مو بود که با فرانک توماس، فرماندار مریلند ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما فرماندار به دلایلی او را کنار گذاشته پروتئین تراپی مو بود، و طبق گزارش منتشر کراتینه مو شده خود از او، ممکن رنگ مو است به نظر برسد که دلیل خوبی برای این کار داشته رنگ مو است.

رنگ مو : زیرا او می توانست بی رنگ ترین اعمال را انجام دهد. ظلم با لذت. او یک شیطان پروتئین تراپی مو بود.” در نهایت، املاک باید حل و فصل می کراتینه مو شد و دارایی تقسیم می کراتینه مو شد.

مراحل بوتاکس مو در خانه

مراحل بوتاکس مو در خانه : این ناظر داشت او را فریب می بالیاژ مو داد.اما بالاخره او متقاعد کراتینه مو شد و او را مرخص بیبی لایت مو کرد و دیگری به نام جان مور را رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرد. ناظر جدید، اگر هم چیزی پروتئین تراپی مو بود، بدتر از قبلی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو

فهمیده کراتینه مو شد که او را طلاق بالیاژ مو داده رنگ مو است، بنابراین او مادام العمر مجرد محسوب می نانو کراتین مو شود. همچنین فهمیده کراتینه مو شد که او باید در خانه به قیمتی معتدل و با هر تعبالیاژ مو داد برده که بخواهد خرید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. جنی گفت: “من در این فروش شهرک فروخته کراتینه مو شدم و “بیوه علف” آن را به چهارصد دلار خرید.

  بوتاکس مو خوبه یا بد

مراحل بوتاکس مو در خانه : مکان و تعبالیاژ مو دادی برده با شرایطی به همان اندازه پایین خریداری کراتینه مو شدند. پس از این، بیوه با یک جنتلمن بزرگوار به نام جان میلر که قبلاً در شمال زندگی می بیبی لایت مو کرد مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او یک واعظ محبوب پروتئین تراپی مو بود. بعد از یک خورنگ مو استگاری که خیلی طول نکشید، با هم ازدواج آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : بوتاکس طبیعی مو در خانه

این اتفاق سه سال پیش و قبل از نگارش این روایت رخ بالیاژ مو داد. پس از ازدواج، کشیش آقای میلر در خانه قدیمی اقامت گزید و با جدیت تمام وظایف خود را به عنوان برده دار انجام بالیاژ مو داد. “چطور دوستش داشتی؟” از یکی از اعضای کمیته پرس و جو بیبی لایت مو کرد.

مراحل بوتاکس مو در خانه : پاسخ سریع جنی پروتئین تراپی مو بود: «من او را تحقیر بیبی لایت مو کردم.”چرا او را تحقیر بیبی لایت مو کردی؟” جنی گفت: “چون او رفتارهای بدی با او داشت.” او سپس به این شرح ادامه بالیاژ مو داد: “به آنجا آمد و قدرت زیادی بر خدمتکاران دیگران گرفت. او آنقدر پست پروتئین تراپی مو بود که تمام امتیازاتی را که خدمتکاران قبل از آمدن داشتند از بین برد.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره عروس

او تمام دست ها را از پرورش مرغ و خوک باز داشت. و غیره. او دوست نرنگ مو دارد آنها را ببیند که سرشان را بالای شانه هایشان بالا می گیرند.” موعظه نبیبی لایت مو کرد؟ از او پرسیده کراتینه مو شد. «بله، اما من هرگز موعظه او را نشنیده‌ام؛ اما شنیده‌ام که او دعا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شب‌های پنج‌شنبه، وقتی نمی‌خورنگ مو است خادمان برای ملاقات به شهر بروند.

  بوتاکس مو ریزش میاره
[botox]

مراحل بوتاکس مو در خانه : تا زمانی که برای رفتنشان دیر نانو کراتین مو شود، بیدار می‌کراتینه مو شد. او اکنون در مزرعه حمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و قصابی را دنبال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او هنوز هیچ یک از برده‌ها را نفروخته رنگ مو است، اما تهدید بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که همه دست‌ها را به تاجر خواهد فروخت.» جنی زمانی شوهر داشت، اما او به کانادا رفت، و این تنها چیزی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو و رنگ مو استخر

که می‌توانست در مورد او بگوید، زیرا از زمان رفتن او هرگز نامه یا اطلاعات مستقیمی از او نداشت. بی فرزند پروتئین تراپی مو بودن او را با توجه به همه شرایط مایه خرسندی می دانست. ورود از بالتیمور، 1860. ویلیام براون، و جیمز هنسون که خود را زیر پا گذاشته کراتینه مو شده توسط هموطنان خود می‌پنتمام دکلره مو دارند.

مراحل بوتاکس مو در خانه : یکپارچه تصمیم گرفتند به دنبال کشوری بهتر باشند. ویلیام از این ایده که در آن زمان سی و شش ساله پروتئین تراپی مو بود، خیلی از وقتش تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ناراحت پروتئین تراپی مو بود. با این حال، او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که عزاداری برای گذشته فایده‌ای نرنگ مو دارد، اما آنچه را که قصد انجام آن را داشت سریع انجام دهد.

لینک مفید : مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو

رنگ مو استادی را که به او خدمت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، “رنگ مو استاد لینچوم” نامید. او کشاورز پروتئین تراپی مو بود و به خوبی می دانست که چگونه با بردگان سخت گیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما هرگز لطف نشان نبالیاژ مو داده یا اجازه بالیاژ مو دادن به هر نوع امتیازی را تمرین نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  نمونه بوتاکس مو

مراحل بوتاکس مو در خانه : درست رنگ مو است که شلاق نمی زد، اما زمانی که می خورنگ مو است به بردگان این احساس را بدهد که او ارباب رنگ مو است، به ابزارهای مجازات دیگری متوسل کراتینه مو شد.

لینک مفید : رنگ مو آمبره با بالیاژ

جیکوب براون در کارولینای شمالی مشغول خوردن نان برده داری پروتئین تراپی مو بود. یکی از نام‌های او به نام لوئیس براون که در واشنگتن زندگی می‌بیبی لایت مو کرد.

مراحل بوتاکس مو در خانه : طبق قوانین برده‌های آن شهر، یعقوب را در بند داشت و همان کنترلی که او بر گاوها و اسب‌ها داشت، بر او اعمال می‌بیبی لایت مو کرد. اگرچه این ممکن پروتئین تراپی مو بود برای ارباب لذت بخش باکراتینه مو شد، اما برای برده دردناک پروتئین تراپی مو بود. رنگ مو استفاده‌ای که یعقوب معمولاً دریافت می‌بیبی لایت مو کرد، او را خشنود می‌بیبی لایت مو کرد.

در بیست سالگی تصمیم گرفت که اگر به قیمت جانش تمام نانو کراتین مو شود فرار خواهد بیبی لایت مو کرد. این هدف به کاپیتانی که عادت داشت مسافرانی را از جنوب به فیلادلفیا بیاورد، اعلام کراتینه مو شد.

مراحل بوتاکس مو در خانه : او با ایمانی تزلزل ناپذیر جای تعیین کراتینه مو شده خود را در قسمت خصوصی کشتی گرفت و به همان سرعتی که باد و جزر و مد قایق را می آورد او را در مسیر خود به سمت کانادا حرکت بالیاژ مو دادند.

یعقوب مردی سیاه‌پوست و تقریباً بزرگ و با امید بزرگ پروتئین تراپی مو بود. جیمز هریس از دلاور فرار بیبی لایت مو کرد. یک زن سفیدپوست به نام کاترین اودین که در نزدیکی میدلتاون زندگی می بیبی لایت مو کرد، ادعا بیبی لایت مو کرد که جیمز مرد او رنگ مو است. اما جیمز اهمیتی نمی‌بالیاژ مو داد که برای او در سیستم کار بدون بازخورنگ مو است کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بهترین مرکز بوتاکس مو در تهران

مراحل بوتاکس مو در خانه : او تصمیم گرفت اولین قطاری را که در جاده زیرزمینی راه آهن ممکن رنگ مو است از آن راه عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سوار نانو کراتین مو شود. قبل از اسکان او خیلی خوب نپروتئین تراپی مو بود و به سلامت به فیلادلفیا آورده کراتینه مو شد. معاینه منظم انجام کراتینه مو شد و با اعتبار قبول کراتینه مو شد. او در این کتاب به عنوان مردی زرد رنگ، خوش قیافه و باهوش توصیف کراتینه مو شده رنگ مو است.

پس از کمک های لازم، او مرتباً به کانادا فرستاده می کراتینه مو شد. این در ماه نوامبر 1856 پروتئین تراپی مو بود. پس از آن هیچ چیز دیگری از او شنیده نکراتینه مو شد، تا اینکه نامه زیر از پروفسور L.D. منسفیلد، نشان می‌دهد که در شرایطی مفرح و همچنین تأثیرگذار به همسرش ملحق کراتینه مو شده رنگ مو است.

مراحل بوتاکس مو در خانه : اوبورن، 15 دسامبر 56. برادر عزیز. هنوز: – یک موقعیت بسیار خوشایند شما را به ذهن متبادر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

لینک مفید : سایت مپ

و من همیشه خوشحالم که یاد شما و آشنایی بسیار خوشایند، هرچند کوتاهی که دو سال پس از آن در فیلادلفیا داشتیم، می افتم. عصر پنجشنبه گذشته در حالی که در جلسه دعای هفتگی ام با ظاهر کراتینه مو شدن برادر تمریناتمان قطع کراتینه مو شد.

مراحل بوتاکس مو در خانه : لوگن، اهل سیراکوز، که با خانم هریس در جستجوی شوهرش که سه هفته قبل او را به من فرستاده پروتئین تراپی مو بود، آمده پروتئین تراپی مو بود. به بالیاژ مو داداش گفتم L. که چنین مردی در خانه من نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و من چیزی از او نمی دانم.

  فواید بوتاکس تراپی مو

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱