نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : پدر و مادر و شش برادر و خواهرش را ترک بیبی لایت مو کرد. سفر با تردید و ترس با فکر ترک خانواده بزرگی از نزدیکترین و عزیزترین دوستانش، کاری خوشایند با آلفرد نپروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : با این حال او زیر بار محاکمه ایستاد و با آرامش به آنجا رسید. ویلیام بیست و دو ساله رنگ مو است، سیاه پوست، قد بلند، باهوش و فعال رنگ مو است.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : او کاملاً تیره رنگ و کاملاً باهوش پروتئین تراپی مو بود. او از دست جان برایانت، کشاورز فرار بیبی لایت مو کرد. آلفرد چه لیاقتش را داشته باکراتینه مو شد چه نداشته باکراتینه مو شد، حداقل با توجه به رفتار با بردگان، شخصیت بدی به او بالیاژ مو داد.

لینک مفید : بوتاکس مو

آن ماریا جکسون و هفت فرزندش-مری آن، ویلیام هنری، فرانسیس سابرینا، ویلهلمینا، جان ادوین، ابنزر توماس، و ویلیام. مادری با هفت فرزند آمدن نام فوق به طور مقتضی توسط توماس گرت اعلام کراتینه مو شد.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : ویلمینگتون، ماه یازدهم، 21، 1858. دوستان عزیز-مک کیم و هنوز:-من می نویسم تا به شما اطلاع دهم که در 16 این ماه، ما گذشتیم. روی چهار مرد توانا به پنسیلوانیا، و دیشب توسط یک زن و شش فرزندش، از سه یا چهار سالگی، تا شانزده سالگی، تعقیب کراتینه مو شدند، او با رنج همیشگی مواجه کراتینه مو شد و در بدو ورود لذتی را تجربه بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره عروس

  بوتاکس مو خوب

او مردی چهل و یک ساله، ساخته کراتینه مو شده، با موهای صاف و رنگ سرخپوست، با بیزاری هندی ها از برده داری پروتئین تراپی مو بود. ترنر، که همسفر هنری پروتئین تراپی مو بود، از ریچموند نیز وارد کراتینه مو شد.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : او حدوداً بیست و یک ساله پروتئین تراپی مو بود، جوانی باهوش، باهوش و پیشرو. وی از دست ع.الف. موسن، یک وکیل، یکی از اولین وکیل در شهر و اعتقاد راسخ به برده داری پروتئین تراپی مو بود. ترنر با ارباب خود در مورد این سؤال بسیار اختلاف نظر داشت، اگرچه، به دلایل احتیاطی، ترجیح بالیاژ مو داد نظر خود را به موسن بیان نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بوتاکس مو در خانه

ورود از مریلند. دو مادر جوان، هر کدام با نوزادان در آغوش – آنا الیزابت یانگ و سارا جین بل – تازیانه زدند تا خون جاری کراتینه مو شد. ظاهر این مادران جوان در ابتدا باعث ایجاد لذت ناگهانی کراتینه مو شد، اما درنگ مو استان رنج آنها به طور ناگهانی دردناک ترین بازتاب ها را به همراه داشت.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : به سختی می کراتینه مو شد با خونسردی به درنگ مو استان های خشمگین و اشتباه آنها گوش بالیاژ مو داد. هر دو از شهرستان کنت، مریلند آمده پروتئین تراپی مو بودند و گزارش بالیاژ مو دادند که از دست مردی به نام مسی فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مردی کم قد، ​​چهره روشن، با موهای تیره، چشمان تیره، و خلق و خوی بسیار تند.

  بوتاکس مو چقدر زمان میبرد

لینک مفید : انواع رنگ مو امبره و سامبره

به عنوان یک عمل معمول به فحش بالیاژ مو دادن سخت بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود. همچنین اینکه مسی مذکور همسری داشت که زنی بسیار بلند قد و چشمان آبی و موهای شاه بلوطی و خلقی بسیار بد پروتئین تراپی مو بود.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : که بطور مشترک، مسی و همسرش عادت داشتند بردگان خود را بدون توجه به سن یا جنسیت مجازات ظالمانه کنند و خود آنها (آنا الیزابت و سارا جین) بارها از سوی آنها شلاق خورده اند. رنگ مو استاد. آنا و سارا به ترتیب بیست و چهار و بیست و پنج ساله پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : مراحل بوتاکس سرد مو

آنا به رنگ شاه بلوطی تیره پروتئین تراپی مو بود، در حالی که سارا دو درجه روشن تر پروتئین تراپی مو بود. هر دوی آنها رفتارهای خوبی داشتند و از هوش نسبتاً خوبی برخوردار پروتئین تراپی مو بودند که آینده امیدوارکننده ای را برای آنها در آزادی فراهم می بیبی لایت مو کرد. هر کدام یک نوزاد در آغوش داشتند.

[botox]

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : سارا سه سال متاهل پروتئین تراپی مو بود. فرزند او، یک پسر، هشت ماهه پروتئین تراپی مو بود و گرت بل نام داشت. فرزند الیزابت یک دختر، نوزده ماهه پروتئین تراپی مو بود و سارا کاترین یانگ نام داشت. الیزابت هرگز ازدواج نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو آمبره خاکستری

آنها پنج سال تا آخرین مارس قبل از فرارشان با میسی زندگی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و از قلمرو برده بالتیمور خریداری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، با این درک که باید در پایان پنج سال خدمت او آزاد شوند. این پنج سال بیشتر از پایان گذشته پروتئین تراپی مو بود، اما هیچ امید یا نشانه ای از آزادی ظاهر نکراتینه مو شد.

  آیا بوتاکس مو در بارداری ضرر دارد

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : از طرف دیگر، مسی با صدای بلند از فروش دوباره آنها صحبت می بیبی لایت مو کرد. تهدیدها و ترس ها برایشان چنان وحشتناک پروتئین تراپی مو بود که نمی توانستند تحمل کنند. این چیزی پروتئین تراپی مو بود که آنها را وادار به فرار بیبی لایت مو کرد. الیزابت گفت: “در اغلب اوقات شش یا هفت بار، من توسط رنگ مو استاد شلاق خورده ام.

لینک مفید : نحوه انجام بوتاکس سرد مو

یک بار با شلاق کالسکه، و بار دیگر با ردی از پوست خام. آخرین شلاقی که از او دریافت بیبی لایت مو کردم، حدود چهار هفته قبل از آن پروتئین تراپی مو بود. کریسمس گذشته؛ سپس مرا به درخت ملخی که جلوی در ایستاده پروتئین تراپی مو بود بست و تازیانه زد تا رضایتش را جلب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» طبق شهادت سارا بهتر از الیزابت نپروتئین تراپی مو بود.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : او گفت: «سه بار من را بسته‌اند، آخرین بار در زمان کاشت ذرت پروتئین تراپی مو بود، امسال. لباس‌هایم را از بالای کمرم درآوردند و سپس تازیانه زد تا خون به سرم ریخت. پاشنه.” پشتش همه جا پارگی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او با دو اسب مشغول شخم زدن پروتئین تراپی مو بود و متأسفانه یک قلاب از گاوآهن خود را گم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو و ریزش مو

او اعلام بیبی لایت مو کرد که این سر و جلوی توهین او پروتئین تراپی مو بود، نه بیشتر. بنابراین، پس از تمام رنج های خود، کاملا بی پول، آنها به کمیته رسیدند، و از هر نظر در موقعیتی قرار گرفتند که خورنگ مو استار عمیق ترین همفکری پروتئین تراپی مو بودند. به آنها کمک کراتینه مو شد و تشکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  بوتاکس مو کجا انجام بدم

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : از مریلند، ویرجینیا، و منطقه کلمبیا. جان وسلی اسمیت، رابرت موری، سوزان رنگ مو استوارت، و جوزفین اسمیت. دنیل هوبرت بر خلاف تصور جان وسلی از حق، بر درآمد جان وسلی چاق می کراتینه مو شد.

لینک مفید : ترکیب رنگ مو برای امبره

برای مدت طولانی جان نتوانست درمان را ببیند، اما وقتی بزرگتر و عاقلتر کراتینه مو شد، ترازو از چشمانش افتاد و متوجه کراتینه مو شد که جاده ریلی زیرزمینی نزدیک محل رنگ مو استادش، کمبریج، Md.، و با تلاش بسیار کمی و با درجه زیادی از شجاعت و پشتکار او ممکن پروتئین تراپی مو بود موفق نانو کراتین مو شود.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : از مریلند خارج نانو کراتین مو شود و به کانادا برود، جایی که برده‌داران حقوقی بیش از سایر مردم نداشتند. این تأملات به طور جدی در حدود بیست و شش سالگی به ذهن جان رسید.

لینک مفید : طریقه رنگ مو امبره

در این زمان با تهدید حراج، او شب بخیر را به بردگی دعوت بیبی لایت مو کرد، سوار ماشین راه آهن زیرزمینی کراتینه مو شد و با عجله به سمت پنسیلوانیا رفت. مادرش بتسی، یک برادر و یک خواهرش در دستان هوبرت رها کراتینه مو شدند. جان وسلی می‌توانست برایشان دعا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برایشان آرزوی سلامتی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدت زمان قرنطینه بوتاکس مو : اما نه بیشتر. رابرت موری زمانی که در شهرستان لندن، ویرجینیا زندگی می‌بیبی لایت مو کرد، زیر پاشنه الیزا بروکس، زنی بیوه، که طبق شهادتش از او بد رنگ مو استفاده می‌بیبی لایت مو کرد، در ذهن خود نگران آزادی خود کراتینه مو شد.

  زمان بوتاکس مو

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱