نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس مو غرب تهران

بوتاکس مو غرب تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو غرب تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو غرب تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو غرب تهران : فارست، در شهرستان پرنس جورج، Md.، در حدود دوازده مایلی واشنگتن؛ او یکی از اعضای کلیسای اسقفی پروتئین تراپی مو بود. او به خوبی تغذیه می بیبی لایت مو کرد و احتیاط می بیبی لایت مو کرد، از صبح دوشنبه تا شنبه شب، نه تنها با بردگان، بلکه در میان مردم معشوقه من سه خواهر داشت که همگی خدمتکارهای قدیمی با او زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : یک خواهرزاده هم به نام های آنها ربکا، ریچل، کارولین و سارا آن پروتئین تراپی مو بود و خانواده ای نامطلوب تر از خدمتکاران قدیمی را نمی توان یافت. به مدت یک سال. بیدار کراتینه مو شدن در صبح قبل از معشوقه ام، سارا آن، غیرممکن پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو غرب تهران

بوتاکس مو غرب تهران : سپس، بدون اینکه به نظر برسد که او یا سایر بردگان تحت نظر خانم تالبرت بد رفتاری کراتینه مو شده رنگ مو است، به علت فرار وارد کراتینه مو شد و گفت: “من رفتم فقط به این دلیل که می خورنگ مو استم فرصتی برای زندگی ام داشته باشم؛ می خورنگ مو استم اگر خدا راضی پروتئین تراپی مو بود به عنوان یک انسان آزاد بمیرم.” او مجبور کراتینه مو شد همسر و پسر بزرگش را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بوتاکس مو

ناس، که توسط خانم سارا آن تالبرت تبلیغ می کراتینه مو شد، یک کالای بسیار خوش اخلاق پروتئین تراپی مو بود. او روایت بسیار جالبی از به اصطلاح معشوقه خود، چگونگی ترک او و غیره ارائه بیبی لایت مو کرد. ناس گفت: “معشوقه من یک خدمتکار پیر پروتئین تراپی مو بود و در یک مزرعه زندگی می بیبی لایت مو کرد. من سرکارگر او در مزرعه پروتئین تراپی مو بودم. او در نزدیکی مارلبرو زندگی می بیبی لایت مو کرد.

  چگونه از بوتاکس مو استفاده کنیم

بوتاکس مو غرب تهران : زیرا هیچ فرصتی برای بردن آنها با خود فراهم نکراتینه مو شد. دن هم از این حزب پروتئین تراپی مو بود. او به خوبی با خون آنگلوساکسون تنتور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اسارت او در اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندریه، نزد یک کارخانه دار، معروف به جیمز گارنت پروتئین تراپی مو بود. دن مدت زیادی در دست گارنت نپروتئین تراپی مو بود. روش ها و آداب آقای گارنت اصلاً برای او خوشایند نپروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو بهتر رنگ مو است یا اوزون تراپی

علاوه بر این، دن اظهار داشت که در تلاش رنگ مو است او را بفروکراتینه مو شد، و تصمیم خود را گرفت که در اولین فرصت، از طریق راه آهن زیرزمینی، از بلیط کانادا رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

[botox]

بوتاکس مو غرب تهران : مادر و برادرانش را همه پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده رها بیبی لایت مو کرد. عبور از خلیج در یک اسکیف. ویلیام توماس کوپ، جان بویس گری، هنری بویس و آیزاک وایت. این بنده‌های جوان، در حالی که زیر شکنجه‌های انبوه بر آنها می‌پیچیدند، به بهای جان، تصمیم گرفتند برای زمین رایگان محاکمه‌ای ناامید کنند.

لینک مفید : مراحل بوتاکس مو در خانه

تا خود را از قید و بندهای خود خلاص کنند، در هر خطری که ممکن رنگ مو است با آن مواجه شوند. مسیر زمینی تشویق کمتری نسبت به مسیر آبی داشت. آنها می دانستند اما کمی، با این حال، در مورد هر دو راه. پس از تأمل بسیار مضطرب، سرانجام تصمیم گرفتند که از راه آهن زیرزمینی خود خارج شوند.

  میزان صافی بوتاکس مو

بوتاکس مو غرب تهران : آنها که تمام عمر خود را در فاصله ای نه چندان دور از خلیج گذرانده پروتئین تراپی مو بودند، از قایق های کوچک، به ویژه اسکیف ها آگاهی داشتند، اما البته آنها صاحب یکی نپروتئین تراپی مو بودند. آنها با احساس اینکه زمانی برای از دست بالیاژ مو دادن وجود نرنگ مو دارد، به این نتیجه رسیدند که یک اسکیف قرض بگیرند، اگرچه هرگز نباید آن را برگردانند.

لینک مفید : بوتاکس مو یا اوزون تراپی

بنابراین، یک غروب شنبه، در اواخر ژانویه، چهار برده جوان در ساحل نزدیک ایستادند و چشمان مشتاق خود را به سمت ساحل جرسی انداختند. باد کراتینه مو شدیدی در حال وزیدن پروتئین تراپی مو بود و امواج به کراتینه مو شدت بالا می رفتند.

بوتاکس مو غرب تهران : با این حال، هراس نداشتند، اما به عنوان یک مرد تصمیم گرفتند زندگی خود را در دستان خود بگیرند و ماجراجویی جسورانه را رقم بزنند. عبور از خلیج با ایمان ساده وارد اسکیف کراتینه مو شدند. دو نفر از آنها مردانه پاروها را برداشتند تا با خطرات نامشخص امواج روبرو شوند.

لینک مفید : ایا بوتاکس مو سرطان زرنگ مو است

اما آنها ثابت ماندند، اغلب چون احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آخرین ضربه را با پاروهایشان می زنند، در آستانه غرق کراتینه مو شدن در امواج. در هر مرحله جدید از خطر، آنها با یادآوری اینکه در حال فرار برای جان خود لایت و هایلایت مو هستند، شجاعت به دست می آوردند. اواخر بعد از ظهر یکشنبه، روز بعد، آنها به پناهگاه مورد نظر خود، ساحل جرسی رسیدند.

  دکلره مو بعد از بوتاکس صورت

بوتاکس مو غرب تهران : آسودگی و شادی به طرز وصف ناپذیری زیاد پروتئین تراپی مو بود، با این حال آنها در سرزمینی غریب غریبه پروتئین تراپی مو بودند. آنها نمی دانستند به کدام سمت هدایت شوند. درست رنگ مو است، آنها می دانستند که نیوجرسی نام ایالت آزاد را رنگ مو دارد. اما دلیلی برای ترس از اینکه در خطر لایت و هایلایت مو هستند داشتند.

لینک مفید : بوتاکس مو شرق تهران

در این دوراهی، آنها توسط ناخدای یک قایق صدفی که حس انسانیتش با ظاهرشان چنان جذاب پروتئین تراپی مو بود که آنها را به سمت فیلادلفیا هدایت بیبی لایت مو کرد، کشف کراتینه مو شدند. گزارش زیر از آنها ثبت کراتینه مو شد: ویلیام توماس مردی زردپوست، بیست و چهار ساله و دارای قواعد قوی پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو غرب تهران : او شفرد پی. شغل او کشاورزی در مقیاس کوچک پروتئین تراپی مو بود. او به عنوان برده دار با “فرزندان کوچک” شماره گذاری کراتینه مو شد. رنگ مو استاد و معشوقه هر دو از اعضای کلیسای متدیست پروتئین تراپی مو بودند. بر اساس شهادت ویلیام توماس، معشوقه او و نیز اربابش از طرق مختلف، به ویژه در مورد غذا و پوشاک، بر بردگان بسیار سخت می‌گرفتند.

لینک مفید : مراحل بوتاکس سرد مو

برای متقاعد بیبی لایت مو کردن او مبنی بر اینکه چنین مسیحیتی غیر از جعلی رنگ مو است، به موعظه های سخت زیادی نیاز رنگ مو است. جان اظهار داشت که دیوید هنری هیوستون، یک کشاورز، اعمال قدرت بر او را بر عهده گرفت. جان گفت: “اگر کار را درست انجام نمی بالیاژ مو دادی.

  بوتاکس گرم مو چیست

بوتاکس مو غرب تهران : او برعکس می کراتینه مو شد و یک روز کامل چیزی برای خوردن به تو نمی بالیاژ مو داد؛ او گفت: سیاه پوست و قاطر هیچ احساسی نداشتند.” او قد و قامت و شرایط خود را تا حدودی اینگونه توصیف بیبی لایت مو کرد: “هوستون مرد بسیار کوچکی رنگ مو است؛ مدتی پروتئین تراپی مو بود که روابطش بد پروتئین تراپی مو بود؛ او از کار افتاده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو و پروتئین تراپی

برخی می گویند بدشانسی برای کشتن برادرم داشت. برادرم بیمار پروتئین تراپی مو بود. اما رنگ مو استاد گفت مریض نیست و تکه ای برداشت و کتک زد و چند روز بعد از دنیا رفت. جان قاطعانه بر این باور پروتئین تراپی مو بود که برادرش قربانی یک خشم وحشتناک کراتینه مو شده رنگ مو است، و او نیز در معرض همان رفتار رنگ مو است.

بوتاکس مو غرب تهران : جان فقط نوزده سال داشت، بدنه یدک، شاه بلوطی رنگ پروتئین تراپی مو بود و نشان دهنده ذهن در حال رکراتینه مو شد بردگان جنوب پروتئین تراپی مو بود. هنری چیزی پروتئین تراپی مو بود که می توان آن را یک مرد جوان بسیار باهوش نامید، با توجه به اینکه او از دانش خواندن محروم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو باعث ریزش مو مینانو کراتین مو شود

او برادر جان پروتئین تراپی مو بود، و گفت که او نیز به ناحق توسط دیوید هیوستون، که در بالا اشاره کراتینه مو شد، به بردگی درآمده رنگ مو است. او اظهارات برادرش را کاملاً تأیید بیبی لایت مو کرد و علاوه بر این، اعلام بیبی لایت مو کرد که خواهرش مدت زیادی از فروخته کراتینه مو شدن در جنوب نگذشته رنگ مو است و او آنقدر شنیده رنگ مو است که او و برادرش را به‌زودی برای فروش گذاشته‌اند.

  بوتاکس مو چند درصد صافی دارد

بوتاکس مو غرب تهران : در مورد معشوقه آنها، جان گفت که او “یک زن بسیار آسان رنگ مو است، فقط او نمی خورنگ مو است به اندازه کافی غذا بخورد، و هیچ لباسی را برای ما تعمیر نمی بیبی لایت مو کرد.” اسحاق بیست و دو ساله پروتئین تراپی مو بود، کاملاً سیاه پوست، و متعلق به بردگان جوان دلاور پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱