نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بوتاکس مو گلد

بوتاکس مو گلد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بوتاکس مو گلد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بوتاکس مو گلد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بوتاکس مو گلد : دکتر توماس وارن که کشاورزی در محله ایتون تاون را دنبال می بیبی لایت مو کرد، صاحب ویلیام پروتئین تراپی مو بود. ویلیام در صحبت از زندگی برده ای خود گفت: “من چهار بار فروخته کراتینه مو شدم؛ دو بار از همسرم جدا کراتینه مو شدم.

رنگ مو : زمانی که در پورتسموث ویرجینیا زندگی می بیبی لایت مو کردم از یکی از همسرانم جدا کراتینه مو شدم.” در توصیف ساده آزمایشاتی که از او خورنگ مو استه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو گلد

بوتاکس مو گلد : تعجب بیبی لایت مو کرد که او حاضر رنگ مو است همه چیز را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خطرات ترسناکی را به جان بخرد تا نه تنها خود را از شر “باری که بر پشتش گذاشته پروتئین تراپی مو بود” رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بوتاکس مو

ساعت امید فرا رسید و با آن کاپیتان اف. ویلیام، همسفران سرگرد، چهل و دو ساله پروتئین تراپی مو بود، درست در اوج زندگی، و مکانیک را در زنجیر نمایندگی می بیبی لایت مو کرد و در حرفه آهنگر پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو گلد : اما بار بر قلبش با ویژگی بسیار مثبت شهادت ویلیام علیه برده داری، کمیته بیش از هر زمان دیگری در تشویق راه آهن زیرزمینی احساس توجیه بیبی لایت مو کرد. هنری گورهام سی و چهار ساله پروتئین تراپی مو بود، یک «نخست»، سنگین وزن، تاریک، باهوش، «مقاله» و یک نجار خوب. او اعتراف بیبی لایت مو کرد که هرگز شلاق را بر پشت خود احساس نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  بوتاکس مو چه جوریه

لینک مفید : فواید بوتاکس تراپی مو

اما، با این وجود، عمیقاً در مورد موضوع برده داری احساس بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. سال‌ها دغدغه اصلی او این پروتئین تراپی مو بود که چگونه می‌تواند با خیال راحت به یک کشور آزاد برسد. بردگی که او با نفرتی کامل از آن متنفر پروتئین تراپی مو بود.

بوتاکس مو گلد : او مجبور پروتئین تراپی مو بود در جنگل بمیرد، در غار زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا خود را قربانی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به جای برده ماندن. هر چه بیشتر در مورد وضعیت خود تأمل می بیبی لایت مو کرد، مصمم تر می کراتینه مو شد تا به دنبال آزادی خود باکراتینه مو شد.

لینک مفید : بوتاکس مو و رنگ مو استخر

بر این اساس او رفت و به جنگل رفت. در آنجا برای خود غاری آماده بیبی لایت مو کرد و تصمیم گرفت به جای بازگشت به اسارت در آن زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بمیرد. قبل از اینکه راهش را از زندان بیابد یازده ماه گذشت. انگیزه قوی او برای آزادی، و بیزاری کراتینه مو شدید او از برده داری، او را تا زمانی که فرصتی برای فرار از طریق راه آهن زیرزمینی پیدا بیبی لایت مو کرد، حفظ بیبی لایت مو کرد.

بوتاکس مو گلد : یکی از ماموران محاکمه کراتینه مو شده راه آهن زیرزمینی به تنهایی از محل سکونت خود در غار آگاه پروتئین تراپی مو بود و او را مسافری کاملاً ایمن می دانست (که مدت هرنگ مو است مخفی کراتینه مو شده رنگ مو است) برای او گذرگاهی بر روی اسکله تضمین بیبی لایت مو کرد و خوشبختانه خیالش راحت کراتینه مو شد. از اقامت یازده ماهه اش در لانه اش. هیچ لفاظی یا دانش خوبی در مورد او لازم نپروتئین تراپی مو بود تا درنگ مو استانش جالب نانو کراتین مو شود.

  تفاوت بوتاکس سرد و گرم مو

لینک مفید : بوتاکس مو یا کراتینه

هیچ کس جز قلب های سنگی نمی توانست بدون احساس گوش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اندرو، یکی دیگر از مسافران، بیست و شش ساله پروتئین تراپی مو بود و نمونه ای کاملاً جذاب و جذاب از موسسه عجیب و غریب پروتئین تراپی مو بود. او موقعیت یک مهندس را پر بیبی لایت مو کرد.

بوتاکس مو گلد : او به همراه همسر و یک فرزندش متعلق به یک دختر یتیم کوچک پروتئین تراپی مو بود که در ساوت اند، شهرستان کامدن، NC زندگی می بیبی لایت مو کرد، همسر و فرزندش باید پشت سر گذاشته می کراتینه مو شدند. در حالی که ترک همسر برای شوهر بسیار سخت به نظر می رسید، اما هر کس این کار را انجام می بالیاژ مو داد.

لینک مفید : بوتاکس مو ریزش میاره

برده داری را تضعیف می بیبی لایت مو کرد و ضد برده داری را تشویق و تقویت می بیبی لایت مو کرد. با شماره این چهار مسافر کارولینای شمالی، نام وایلی مدیسون، مرد جوان نوزده ساله ای که به عنوان یک مرد سفیدپوست با اتومبیل از پترزبورگ فرار بیبی لایت مو کرد، یافت می نانو کراتین مو شود. او ظاهر امیدوار کننده ای داشت و هیچ مشکلی در جاده پیدا نمی بیبی لایت مو کرد.

[botox]

بوتاکس مو گلد : با این حال، با بقیه، او به این نتیجه رسید که به سختی در این سمت از کانادا ایمن رنگ مو است، و کمیته کمک به همه آنها را خوشحال می بیبی لایت مو کرد. توماس کلینتون، ساونی پری و بنجامین داکت. در پاییز 1856 از UGRR گذشت. توماس از بالتیمور فرار بیبی لایت مو کرد. او مردی را که از او فرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  چه مارکی برای بوتاکس مو خوبه

لینک مفید : بوتاکس مو و کراتینه

به نام بنجامین والمسلی، “روم خوار” توصیف بیبی لایت مو کرد و شهادت بالیاژ مو داد که تحت او نه “نیمه خورده و نه لباس پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است”، در نتیجه او ناراضی رنگ مو است. فرار بیبی لایت مو کرد تا حالش بهتر نانو کراتین مو شود. خوشبختانه توماس در حدود بیست و یک سالگی موفق به فرار کراتینه مو شد. ظاهر و باهوشی او حکایت از عزم راسخ داشت و نوید موفقیت در آینده را می بالیاژ مو داد.

بوتاکس مو گلد : او خوب ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به رنگ شاه بلوطی پروتئین تراپی مو بود. سونی پری از شرکت لودون، ویرجینیا آمده پروتئین تراپی مو بود. او یکی از “خوش مراقبت ها” در مزرعه ناتان کلاپتون پروتئین تراپی مو بود که حدود شصت یا هفتاد برده داشت.

لینک مفید : شستشوی موی بوتاکس کراتینه مو شده

پس از پرس و جو در مورد رفتار و شخصیت اربابش، ساونی بدون تردید او را به عنوان “مردی بسیار پست، فحش دهنده و بداخلاق، به سختی هر چیزی که می توان شروع بیبی لایت مو کرد” توصیف بیبی لایت مو کرد. به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا روی خود را به سمت ویرجینیا برگرداند و در جاده زیرزمینی راه آهن قدم بررنگ مو دارد.

بوتاکس مو گلد : ساونی بیست و هفت ساله پروتئین تراپی مو بود، رنگ شاه بلوطی، جثه متوسط ​​و از نظر عقل حداقل تا حد متوسط ​​پروتئین تراپی مو بود. بنجامین داکت از کوه بل، شرکت پرنس جورج، مریلند آمد. او به کمیته اظهار داشت که از دست یکی از کشاورزان مریض پری فرار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او در مورد رنگ مو استاد خاص خود چنین گفت: “او یکی از بدترین مردان شاهزاده جورج پروتئین تراپی مو بود.

  بوتاکس مو عوارض دارد

لینک مفید : نحوه انجام بوتاکس سرد مو

هم می جنگید و هم می کشت.” این ویژگی های رنگ مو استاد در بن ایجاد کراتینه مو شد که تمایلات بسیار کراتینه مو شدیدی برای فراتر رفتن از دسترس او رنگ مو دارد. در واقع، رفتار رنگ مو استاد او تنها دلیل جستجوی او به راه آهن زیرزمینی پروتئین تراپی مو بود. در زمانی که او به فیلادلفیا آمد، او را بیست و سه سال، رنگ شاه بلوطی، اندازه متوسط ​​و بیدار ثبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بوتاکس مو گلد : او پدر، مادر، دو برادر و سه خواهرش را که متعلق به مارکوس دوو پروتئین تراپی مو بود، ترک بیبی لایت مو کرد. تقریباً در همان زمانی که مسافرانی که توضیح بالیاژ مو دادند کمک دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : بوتاکس موی سر

الیزابت لمبرت، با سه فرزند، به کمیته رسید. نام بچه ها، مری، هوراس، و ویلیام هنری پروتئین تراپی مو بود، مقالاتی کاملاً بازاری. آنها از میدلتاون، دلاور، جایی که متعلق به اندرو پیترسون پروتئین تراپی مو بود، فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بوتاکس مو گلد : بهانه مادر بیچاره برای ترک «خانه راحت، تخت رایگان و ارباب و معشوقه مهربان» صرفاً به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که او از چنین «مهربانی» خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و بنابراین حاضر پروتئین تراپی مو بود برای فرار از آن رنج بککراتینه مو شد. . هیل جونز، یک پسر هجده ساله، الیزابت را با فرزندانش از میدلتاون همراهی بیبی لایت مو کرد.

  نمونه های بوتاکس مو

لینک مفید : بوتاکس تراپی مو در خانه

او به اندازه کافی برده داری را دیده پروتئین تراپی مو بود تا او را راضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هرگز نتواند از آن لذت ببرد. صاحب او به نام جان کوکران شناخته می کراتینه مو شد و کشاورزی را دنبال می بیبی لایت مو کرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱