بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بالیاژ مو | بورن لیدی | رنگ مو


انواع رنگ مو بالیاژ

انواع رنگ مو بالیاژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو بالیاژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو بالیاژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

انواع رنگ مو بالیاژ : پود را به تعداد برش دهید نقاط مورد نظر در سوئیچ برش شماره ۲ سوئیچ همه را نشان می دهد کامل. [۲۴۱] بافتن مو برای فر. در شروع بافت، موها را بین دو کارت یا برس های سفت، همانطور که در نمودار نشان داده شده است. آنها را محکم به هم فشار دهید، بنابراین که در بیرون کشیدن، کاملاً عاری از گره خوردن است.

رنگ مو : بیرون کشیدن با دست راست، بین انگشت شست و سبابه، مقدار موی مورد نیاز برای اندازه پود؛ سپس آن را تغییر دهید همانطور که در شکل نشان داده شده است، در دست چپ قرار دهید و آن را تا سیم شماره ۱ بالا ببرید نمودار رشته را روی شماره ۱، زیر شماره ۲، روی شماره ۳ قرار دهید.

انواع رنگ مو بالیاژ

انواع رنگ مو بالیاژ : اطراف زیر شماره ۳، بالای شماره ۲ و ۱، اطراف زیر شماره ۱ و ۲، بالای شماره ۳، اطراف زیر شماره ۳، بالای شماره ۲ و زیر شماره ۱. سپس رشته ها را همانطور که در نمودار نشان داده شده است به هم فشار دهید. برای این پود از نخ کتانی ظریف و قوی استفاده می کند.

لینک مفید : بالیاژ مو

ساخت و آماده سازی فر. بعد از بافتن، طبق دستورالعمل های موجود در صفحه ۲۴۱، یک تکه بردارید روبان یک اینچ پهن، همان رنگ مو، و به اندازه شما آرزو کنید فرها پهن باشند و پود را پشت و رو به آن بدوزید. پس از انجام آن، آنها را لوله کنید که به این ترتیب انجام می شود: موها را مرطوب کنید.

انواع رنگ مو بالیاژ : هر فر را صاف کنید و محکم بپیچید روی یک چوب حصیری به طول حدود چهار اینچ، که هر حلقه روی آن قرار دارد چوب را جدا کنید و در انتهای نوک باد کردن شروع کنید و آنها را ببندید محکم در جای خود نگه دارید سپس در آب به مدت سی دقیقه بجوشانید و در فر به اندازه ای که تحمل می کنند بدون سوختن قرار دهید.

لینک مفید : رنگ مو بالیاژ جدید

تا کاملا خشک وقتی خشک و کاملا خنک شدند، آنها را از روی چوب جدا کنید. و روی اتوی فر، به اندازه ای که فرها را می خواهید صاف کنید. سمت فر و فرها باید به همین ترتیب آماده شوند. برش شماره ۲ مجموعه ای از فرها و پفک ها را نشان می دهد. برای توضیح از به صفحه ۲۴۵ مراجعه کنید.

انواع رنگ مو بالیاژ : بافتن مو برای کلاه گیس. در شروع بافت، موها را بین دو کارت یا برس های سفت، همانطور که در نمودار نشان داده شده است، آنها را محکم به هم فشار دهید، بنابراین که در بیرون کشیدن، کاملاً عاری از گره خوردن است. بیرون کشیدن با دست راست، بین انگشت شست و سبابه، مقدار موی مورد نیاز برای اندازه پود.

لینک مفید : رنگ مو بالیاژ و سامبره

سپس آن را تغییر دهید همانطور که در شکل نشان داده شده است، در دست چپ قرار دهید و آن را تا سیم شماره ۱ بالا ببرید نمودار رشته را روی شماره ۱، زیر شماره ۲، روی شماره ۳ قرار دهید، اطراف اطراف زیر شماره های ۱ و ۲، بیش از شماره ۳ اطراف زیر سپس رشته ها را همانطور که در نمودار نشان داده شده است به هم فشار دهید.

رنگ آمبره مو رنگ آمبره مو رنگ آمبره مو رنگ آمبره مو رنگ آمبره مو رنگ آمبره مو

انواع رنگ مو بالیاژ : برای این پود از ابریشم دوخت استفاده کنید. بافتن مو برای آبشار و کمان مانند بالا را آماده کنید و رشته را زیر شماره ۱ قرار دهید. بالای شماره ۲ و ۳، اطراف زیر شماره ۳ و ۲، بالای شماره ۱، اطراف زیر شماره ۱ و ۲، بالای شماره ۳، اطراف زیر شماره ۳، و بالای شماره های. ۲ و ۱. جدا از این تغییرات، دستورالعمل های داده شده در بالا را دنبال کنید.

لینک مفید : رنگ مو بالیاژ خاکستری

ساخت آبشار و کمان. در ساخت شینیون، ابتدا باید کوسن را بسازید. شانه ها یا ضایعات مو را که فایده دیگری ندارد و آن را بین کارت ها یا برس های سفت قرار دهید، مانند بافت. از دستگاه بافندگی با دو سیم لوله به جای سه سیم استفاده کنید کوچک، و با عبور از روی، بین و زیر طناب ها آن را بجوشانید و خشک کنید و سپس بند ناف را بیرون بیاورید.

انواع رنگ مو بالیاژ : که همه آن را چین دار می کند و طبق دستورالعمل آماده بافت می شود در صفحه ۲۳۹. سپس آن را روی بند ناف همان سوئیچ بدوزید و آن را به هر شکلی که می خواهید، برای آبشار، کمان یا پاف، فرم دهید.

لینک مفید : رنگ مو بالیاژ شیک

این کوسن را کامل می کند. سپس موهای بلند را برای آن ببافید پوشش را طبق دستورالعمل صفحه ۲۴۳ بپوشانید و آن را به انتهای بالای کوسن؛ آن را صاف شانه کنید، روی کوسن را بپوشانید و یک طناب را بلافاصله در پایین دور آن ببندید. سپس بالا بیاورید انتهای مو، و آن را به داخل سنجاق کنید.

انواع رنگ مو بالیاژ : برش شماره ۱ در نظر گرفته شده است نشان دهنده بالشتک و شماره ۲ آبشار کامل است. برش شماره ۳ نشان دهنده کمان است که در همان ساخته شده است با استفاده از دو کوسن کوچک مانند برش شماره ۱ و قرار دادن بین آنها یک رشته مو صاف یا بافته شده است.

لینک مفید : بالیاژ مو در پریودی

ساخت پاف و کلاف. برای ساختن پفک برای جلوی سر، از موهای کاذب، شبیه برش شماره ۱، موها را از هشت تا دوازده سانت ببافید مسیرها در صفحه ۲۴۱؛ سپس یک روبان بردارید، حدود یک و نیم اینچ عرض، هر طولی که لازم است، و آن را روی یک کلاه گیس بچسبانید، یا تخته را صاف کنید و پود را به صورت متقاطع یک ربع بدوزید.

انواع رنگ مو بالیاژ : اینچ از هم، تا زمانی که روبان کاملاً پوشانده شود. سپس آن را تقسیم کنید به تعداد دلخواه پفک، هر کدام را صاف شانه کنید و آن را باد کنید دو انگشت جلو را به روبان نزدیک کنید و یک سنجاق مو قرار دهید آن را حفظ کنید. برای تهیه پفک برای پشت سر، شماره ۲ را برش دهید، به همین ترتیب آماده کنید.

لینک مفید : هینا

فونداسیون را به شکل و اندازه ای که می خواهید پفک ها را بسازید و بدوزید آن را به همان روشی که می خواهید پفک ها اجرا شوند. پفک ها ممکن است باشد ساخته شده روی یک کوسن، از موهای چین خورده به شکل دلخواه، و به جای انگشتان روی آن زخم شود.

انواع رنگ مو بالیاژ : خانم ها که کاذب نپوشند مو، می تواند موهای خود را با رعایت موارد فوق آرایش کند جهت ها. برش شماره ۳ نشان دهنده یک سیم پیچ است که از یک کلید ساخته شده است و روی یک رول بلند موی چین خورده. آنها بسیار زیباتر هستند.


بورن لیدی | رنگ مو