نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

تفاوت سامبره و بالیاژ مو

تفاوت سامبره و بالیاژ مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت تفاوت سامبره و بالیاژ مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با تفاوت سامبره و بالیاژ مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : لطافت و متفکر پروتئین تراپی مو بودن او در واقعه زیر به خوبی نشان بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود: یک بار پسرش لگدی از اسبی خورد که می خورنگ مو است بر در سوار نانو کراتین مو شود. هنگامی که او از شوک بهپروتئین تراپی مو بود یافت و مشخص کراتینه مو شد که او آسیب جدی ندیده رنگ مو است، پدر همچنان جدی به نظر می رسید و اشک می ریخت. وقتی از او پرسیده کراتینه مو شد که چرا غمگین رنگ مو است.

رنگ مو : پاسخ او این پروتئین تراپی مو بود: “من فقط به این فکر می بیبی لایت مو کردم که اگر آن سکته کشنده پروتئین تراپی مو بود، با تو چطور می کراتینه مو شد.” چنین افکاری در عین حال یادداشت های آماده سازی خود او و هکراتینه مو شداری برای دیگران پروتئین تراپی مو بود که آنها نیز آماده باشند. زندگی منطبق با دیدگاه او، زندگی تواضع و خیرخواهی جهانی پروتئین تراپی مو بود و او چنین پروتئین تراپی مو بود.

تفاوت سامبره و بالیاژ مو

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : این یک زندگی پروتئین تراپی مو بود، همانطور که در بهشت ​​پروتئین تراپی مو بود، در حالی که هنوز روی زمین پروتئین تراپی مو بود، زیرا بالاتر و فراتر از تأثیرات فاسد و بردگی احساسات زمینی اوج گرفت. علاقه او به اعتدال هرگز او را ناامید نبیبی لایت مو کرد. در بستر مرگ، افرادی را که به چنین توصیه‌هایی نیاز داشتند.

لینک مفید : ایرتاچ

در جوانی در خانواده پدری و در دوران بلوغ در خانواده او پروتئین تراپی مو بود که آن ثروت عشق و محبت را پرورش بالیاژ مو داد که گسترش و گسترش آن همه نژاد را در بر گرفت و او را دوست مستضعفین در همه جا قرار بالیاژ مو داد. و به خصوص کسانی که دوستی با آنها کاری خطرناک و نامطلوب پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ های امبره ناخن

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : به نزد خود فرا می‌خواند و آنها را در مورد رنگ مو استفاده از نوشیدنی‌های قوی پند می‌دهد و آخرین ابراز علاقه‌اش به هر حرکت بشردوستانه، نشان از اعتقاد او به خیر بزرگ پروتئین تراپی مو بود. ناشی از قانون ممنوعیت مشروبات الکلی به یکی از دوستانش که چند روز قبل از مرگش وارد اتاق بیمارش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو امبره زنانه

گفت: خب، ای، تو برای رفتن به غرب آماده می شوی. دوست پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، و دانیال، فکر می کنم تو برای رفتن به ابدیت آماده می شوی.” یک پاسخ مثبت وجود داشت و E. پرسید: “چطور آن را پیدا می کنی؟” دانیل گفت: “من کار زیادی برای انجام بالیاژ مو دادن پیدا نمی کنم.

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : متوجه می شوم که رنگ مو استاد سختی برای مقابله با آنها ندارم. برخی از کارهایی که انجام بالیاژ مو داده ام، به نظرم کاملا درست نیستند.” او خدمت زمینی رنگ مو استاد را در هفدهمین روز از ماه هشتم 1852 ترک بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : مدل رنگ مو سامبره و بالیاژ

یک پزشک جوان، پسر یکی از دوستان قدیمی خود، پس از شرکت در مراسم تشییع جنازه او، به یکی از دوستانش نوشت: «به نقل از این سخن. از وبستر، “ما برگشتیم و مکث بیبی لایت مو کردیم، و صدایمان را با صداهای هوا یکی بیبی لایت مو کردیم.

[balayage]

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : و او را درود فرستادیم! و خداحافظی!” خداحافظ ای پیرمرد مهربان و دلیر، صدای ستمدیدگانی که رستگاری بیبی لایت مو کردی، به شهر جاویدان خوش آمد می گویی. میان تمام زنانی که در تاریک‌ترین روزهای آن به آرمان ضد برده‌داری خدمت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، هیچ‌کسی نیست که زحماتش مؤثرتر، شخصیتش نجیب‌تر، و در سطح جهانی مورد احترام و محبوبیت بیشتری باکراتینه مو شد.

  آمبره ی مو چیست

لینک مفید : انواع امبره و بالیاژ

از لوکرتیا موت. شما نمی توانید از برده صحبت کنید بدون اینکه او را به یاد بیاورید، کسی که کارهای زیادی انجام بالیاژ مو داد تا برده داری غیرممکن نانو کراتین مو شود. شما نمی توانید از آزادی صحبت کنید، بدون یادآوری آن روح حق طلبانه، که فارغ از هرگونه کنترل، به جز روح وجدان و خدا، برای آزادی مطلق برای کل نژاد بشر تلاش بیبی لایت مو کرد.

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : ما نمی‌توانیم به پیروزی نسبی آزادی در این کشور فکر کنیم، بدون اینکه از سهم بزرگی که او در پیروزی بر عهده گرفت، خوشحال باشیم. لوکرتیا موت یکی از نجیب ترین نمایندگان زن ایده آل رنگ مو است. به کسانی که او را می شناسند، لازم نیست این موضوع گفته نانو کراتین مو شود، اما کسانی که او را فقط در روح دوست تمام دکلره مو دارند.

لینک مفید : ترکیب رنگ مو برای امبره

ممکن رنگ مو است مطمئن باشند که نمی توانند به زیبایی زندگی پاک و مسیحی او ایمان زیادی داشته باشند. این کتاب بدون توضیح مختصری از شخصیت و زحمات لوکرتیا مات در کار بزرگی که زندگی او به آن اختصاص یافته رنگ مو است، ناقص خواهد پروتئین تراپی مو بود. نوشتن آن به طور کامل به یک جلد نیاز رنگ مو دارد.

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : او در سال 1793 در جزیره نانتاکت به دنیا آمد و از طرف پدر از تابوت‌ها و میسی‌ها و از طرف مادر از خانواده‌های فولگر و از طریق آنها با دکتر بنجامین فرانکلین ارتباط رنگ مو دارد. نام دخترانه او لوکرتیا کافین پروتئین تراپی مو بود.

  بالیاژ شکلاتی

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره فانتزی

در طول غیبت پدرش در یک سفر طولانی، مادرش به تجارت بازرگانی مشغول پروتئین تراپی مو بود و در ازای نفت و شمع، کالاهای اصلی جزیره، در بوستون کالا می خرید. خانم موت با اشاره به این اشتغال می گوید: «اعمال رنگ مو استعبالیاژ مو داد زنان در این زمینه و همچنین مراقبت های عمومی که در غیاب همسرانشان به آن ها می کراتینه مو شد.

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : باعث رکراتینه مو شد قوای فکری و تقویت روحی و جسمی آنها می کراتینه مو شد. ” این خانواده در سال 1804 به بوستون نقل مکان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. والدین او به انجمن مذهبی دوستان تعلق داشتند و ویژگی ها و اصول آن فرقه را با دقت در فرزندان خود پرورش بالیاژ مو دادند. به این آموزش اولیه، می‌توانیم پیروی سفت و سخت خانم موت را به لباس زیبا اما هوشیار انجمن نسبت دهیم.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره فانتزی

وقتی در لندن در سال 1840 از باغ‌های جانورشناسی بازدید بیبی لایت مو کرد، یکی از آقایان مهمان با اشاره به پرهای زیبای پرندگان رنگ مو استوایی گفت: “می‌بینید خانم مات، پدر آسمانی ما به رنگ‌های روشن اعتقاد رنگ مو دارد. اگر همه پرنده ها لباس ژولیده بپوشند، لذت ما را نمی برد.” “آره؛” او پاسخ بالیاژ مو داد: «اما موجودات جاودانه برای جاذبه‌هایشان به پرها وابسته نیستند.

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : از آنجایی که رابرت صاحب اربابش پروتئین تراپی مو بود، عمو به جان گفت که باید تسلیم نانو کراتین مو شود، بنابراین رابرت را سوار اسب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با او شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  بالیاژ خرمایی

لینک مفید : انواع امبره و بالیاژ

بعد از اینکه آنها رفتند، جان گفت: “آقای گیبون، فقط کلمه را بگو، و من رابرت را برمی گردم.” خاله گفت: برو جان برو! بنابراین جان به سمت جوزف راکسترو دوید و یک اسلحه (بدون هیچ قفلی) گرفت و در میان مزارع دوید و تام به دنبال او پروتئین تراپی مو بود و به رهبری مهمانی رفت.

تفاوت سامبره و بالیاژ مو : همه مردها دویدند به جز هاینس که رابرت را بین خود و جان نگه داشت تا جان به او شلیک نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما جان رابرت را صدا بیبی لایت مو کرد که آن اسب را پیاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در غیر این صورت او به او شلیک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. رابرت این کار را بیبی لایت مو کرد و جان و تام او را با پیروزی بازگرداندند.

لینک مفید : انواع رنگ مو امبره و سامبره

عمه ام گفت: جان، تو آدم خوبی لایت و هایلایت مو هستی، خوب کار بیبی لایت مو کردی. رابرت را به انبار جسی گیلبرت بردند و دکتر دینجی زانویش را درست بیبی لایت مو کرد. به محض اینکه توانست به سفر برود، برای ستاره شمال یک «خط زنبور عسل» گرفت. زندگی ام با عمو و عمه ام باعث کراتینه مو شد که منسوخ کراتینه مو شده باشم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱