نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بالیاژ مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

بالیاژ مو دودی نقره ای

بالیاژ مو دودی نقره ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بالیاژ مو دودی نقره ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بالیاژ مو دودی نقره ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

بالیاژ مو دودی نقره ای : اسکریمرستون بسیار متفاوت با پدرش پروتئین تراپی مو بود: او فردی کوچک و نسبتاً منصف پروتئین تراپی مو بود مردی با سبیل کم، ریش کوتاه و کمی خاکستری چشم هایی با پلک های صورتی سلامتی او خوب نپروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : او از کار افتاده پروتئین تراپی مو بود خانه از امپراتوری یئومانری، پس از یک زخم خفیف و خطرناک حمله تب روده‌ای، و او یک جفت را برای بقیه افراد حفظ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بالیاژ مو دودی نقره ای

بالیاژ مو دودی نقره ای : جلسه. او خیلی باهوش نپروتئین تراپی مو بود، اما مطمئناً به اندازه کافی خندید پ. 129در مورد خانم ویلوبی گفت که او همچنین توانست ارل را با مهارت زیادی سرگرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بالیاژ مو

در همین حین، لوگان و یسوعی، افراد عالی را سرگرم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند مریم بانو تا آنجا که ممکن پروتئین تراپی مو بود، که چیز زیادی نمی گفت. خانم مری، اگرچه بسیار دوست داشتنی پروتئین تراپی مو بود.

بالیاژ مو دودی نقره ای : اما به دور از رنگ مو استعبالیاژ مو داد پروتئین تراپی مو بود و هرگز نداشت او پیش از این با یک یسوعی ملاقات بیبی لایت مو کرد، او پدر ریکوبونی را دارای ارثی خاصی می دانست وحشت، به عنوان حیوانی از گونه های کمیاب، و عادات شاید شگفت انگیز و قطعا خیانت آمیز با این حال، آن خانم انسان دوست پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بالیاژ دودی روی موی مشکی

به روشی روستایی، و پدر ریکوبونی او را در مورد دلایل روشن بیبی لایت مو کرد چرا هموطنان مبتکر او سرزمین خندان خود را ترک می کنند و کوچک باز می شوند یخ‌فروشی‌ها در شهرهای کوچک انگلیسی، یا، کمتر جاه‌طلبانه، سرمایه‌گذاری خود را انجام دهند سرمایه باریک در میمون و اندام بشکه ای. “من خودم خیلی به اندام های بشکه ای اهمیت نمی دهم.

[balayage]

بالیاژ مو دودی نقره ای : لوگان گفت؛ من چیزی زیباتر از دیدن نمی دانم دختران کوچک در یکی از خیابان های فرعی لندن با موسیقی می رقصند. اما آیا همه نوازندگان متعلق به آن کامورای مخوف نیستند؟ از خانم پرسید. یسوعی گفت: «اگر از شمال آمده باشند، نه، خانم. و آیا همه دروهای ایرلندی شما متعلق به آن سرزمین مخوف نیستند.

  تفاوت بالیاژ و امیره

لینک مفید : بالیاژ مو بدون دکلره

لیگ، یا هر اسمی دیگر؟ لیدی مری گفت: «همه پاپ لایت و هایلایت مو هستند—» و بعد ایستاد. سرخ کراتینه مو شد و با کمی حضور ذهن گفت: فقیرها، می ترسم، اما آنها در این طرف کانال ایرلند کاملا امن و خوش رفتار لایت و هایلایت مو هستند. یسوعی گفت: «و مردم فقیر ما هم همینطور. «اگر گاهی اوقات کمی از چاقو رنگ مو استفاده کنند.

بالیاژ مو دودی نقره ای : آقای لوگان، اما چاقو متفاوت رنگ مو است پ. 130چیز – آن فقط در یک جنگ خانگی بین خودشان رنگ مو است که آنها آن را در آن اداره می کنند انتهای شرقی لندن. لوگان مصمم گفت: ” در خوشبختی های کلاسیک عقب نمانید. و در واقع، او فکر می بیبی لایت مو کرد نقل قول خود مناسب تر رنگ مو است.

لینک مفید : بالیاژ مو بلوند

در این لحظه یک گربه ایرانی خاکستری نقره ای بزرگ که تا به حال نشسته پروتئین تراپی مو بود در یک نگرش کلیشه ای مصری روی بازوی صندلی ارل، به پایین پرید و با محبت روی شانه یسوعی جهید. او به کراتینه مو شدت می لرزید و آشکارا یک تعجب را به سختی سرکوب بیبی لایت مو کرد.

بالیاژ مو دودی نقره ای : همانطور که او به آرامی گربه را بیرون آورد. در حالی که گربه از سر گرفته کراتینه مو شد، ارل گفت: «فِی، مریمون!» ژست مصری او در کنار او. “آیا حیوان را بفرستم بیرون؟ از اتاق؟ من می دانم که برخی از مردم نمی توانند یک گربه را تحمل کنند او به فیلد مارشال شجاعی اشاره بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بالیاژ مو زیتونی

که معمولاً قرار رنگ مو است به اشتراک بگذارد این ناتوانی یسوعی که به طرز عجیبی نگاه می بیبی لایت مو کرد گفت: به هیچ وجه، سرورم رنگ پریده “گربه ها غریزه خارق العاده ای برای نوازش تمام دکلره مو دارند افرادی که اتفاقاً دقیقاً با غریزه مخالف به دنیا می آیند. من مانند مرد ارسطو لایت و هایلایت مو هستم که از گربه می ترسید.

  مدل مو بالیاژ دخترانه

بالیاژ مو دودی نقره ای : خانم ویلوبی گفت: «کاش بیشتر در مورد آن مرد می دانستیم. که مریمون را نوازش می بیبی لایت مو کرد. آیا شما از گربه ها می ترسید؟ لرد اسکریمرستون؟—اما تو، گمان می کنم، از هیچ چیز نمی ترسی.» من به کراتینه مو شدت از هر نوع پروازی که وزوز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : بالیاژ بژ طلایی

می ترسم اسکریمرستون گفت و گاز بگیر. خانم ویلوبی گفت: «به جز گلوله‌ها شجاع با لبخند و نگاهی چنان خیره کننده که یومن کوچولوی خوب از خوشحالی سرخ کراتینه مو شد پ. 131’این لایت و هایلایت مو هست یک شرمنده!» لوگان فکر بیبی لایت مو کرد. “الان آن را دوست ندارم می بینمش.’ ارل گفت: “در مورد وحشت گربه ها، فکر می کنم.

بالیاژ مو دودی نقره ای : تکامل می تواند آن را توضیح دهد. من تعجب می کنم که آنها چگونه آن را حل می کنند در مقدار زیادی برق وجود رنگ مو دارد در یک گربه.’ یسوعی با تحقیر گفت: تکامل می تواند همه چیز را توضیح دهد.

لینک مفید : فرق بین بالیاژ و هایلایت

اما چه کسی می تواند تکامل را توضیح دهد؟ لوگان گفت: «در مورد برق در گربه، من به جرأت بگو در سگ به همان اندازه وجود رنگ مو دارد.

بالیاژ مو دودی نقره ای : فقط همه نوازش را امتحان بیبی لایت مو کرده اند گربه ای در تاریکی برای دیدن جرقه ها در حال پرواز، و کسی که سعی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است نوازش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یک سگ در تاریکی، برای اهداف آزمایشی؟ لیدی مری هرگز تلاش نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : فرق آمبره و بالیاژ مو

اما این ایده برای او جدید پروتئین تراپی مو بود و او این کار را می بیبی لایت مو کرد آزمایش را در زمستان انجام دهید لوگان گفت: «پوست آهو، نوازش کراتینه مو شده، می درخکراتینه مو شد آن را در یک کتاب بخوانید به جرات می گویم اسب ها این کار را می کنند، فقط هیچ کس تلاش نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فکر نمی‌کنم برق توضیحی برای این باکراتینه مو شد.

  تبدیل تمام دکلره به بالیاژ

بالیاژ مو دودی نقره ای : که چرا برخی افراد نمی تواند گربه ها را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “الکتریسیته توضیح مدرن همه چیز رنگ مو است – عشق، یسوعی گفت: ایمان، همه چیز. اما همانطور که گفتم چه کسی باید برق را توضیح دهد؟ بانو مریم، با تشخیص درستی این احساسات، احساس بیشتری بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بالیاژ رنگ های سرد

دوستانه نسبت به پدر ریکوبونی. او ممکن رنگ مو است یک یسوعی باکراتینه مو شد، اما او پروتئین تراپی مو بود. گفت: چیزی که از آن می ترسم گربه نیست، موش رنگ مو است خانم و دو خانم دیگر اعتراف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که وحشت خودشان رنگ مو است از همین نوع پروتئین تراپی مو بودند شاهزاده گفت: “چیزی که من از آن می ترسم یک کوبیدن رنگ مو است.

بالیاژ مو دودی نقره ای : در روز یا شب در غیر این صورت من یک قانون اساسی عصبی نیستم، اما اگر صدای زنگ در را بشنوم، منپ. 132باید برو دنبالش و سر و صدا را قطع کن.

لینک مفید : بالیاژ مو بدون دکلره

یا با بستن در، یا آن را کاملاً باز بگذارید. من یک خواب خوب، اما، اگر یک در چنگال، یک دفعه بیدارم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سعی می کنم به آن توجه نکنم.

بالیاژ مو دودی نقره ای : امیدوارم آن را ترک خواهد بیبی لایت مو کرد. سپس آن را ترک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – این همان هنر رنگ مو است از آن—و، درست زمانی که به خواب می روید، بکوب می رود!

لینک مفید : سامبره و بالیاژ مو

گاهی اوقات یک ضربه دوگانه سپس من به سادگی باید بلند شوم، و به دنبال آن در، در طبقه بالا یا پایین بروید—’ خانم ویلوبی حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد و متوقف کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه