نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بالیاژ مو | بورن لیدی | رنگ مو

بالیاژ روشن روی موی تیره

بالیاژ روشن روی موی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بالیاژ روشن روی موی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بالیاژ روشن روی موی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بالیاژ روشن روی موی تیره : همیشه کار کافی برای انجامش پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند’ گفت خرگوش ‘من دندانی دارم که میخ ها را بجوم، و پنجه هایی دارم که آنها را به دیوار بکشم.

رنگ مو : بنابراین من به خوبی می توانم یک نجار باشم، زیرا “ابزارهای خوب خوب می شوند کار،” همانطور که مرد گفت، هنگامی که مادیان را با لقمه پوست انداخت.’ “بله! او نیز اجازه گرفت تا با آنها برود و خانه آنها را بسازد دیگر چیزی برای گفتن در مورد آن نیست. “وقتی کمی دورتر رفتند.

بالیاژ روشن روی موی تیره

بالیاژ روشن روی موی تیره : با یک خروس برخورد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “‘روز بخیر آقایان خوب’ خروس گفت، و برای آخرین شادی ما متشکرم ملاقات؛ آقایان امروز کجا می روید؟’ “‘روز بخیر و همینطور برای شما’ گفت گوسفند. ‘ما هم در خانه پروتئین تراپی مو بودیم خوب رنگ مو است، و بنابراین ما به سمت چوب می رویم تا برایمان خانه بسازیم، و برای خودمان تنظیم کنیم.

لینک مفید : بالیاژ مو

زیرا کسی که در بیرون از خانه نان بپزد، سرانجام بازنده رنگ مو است هم زغال سنگ و هم کیک.’ “‘خب!’ خروس گفت: “این فقط مورد من رنگ مو است. اما بهتر رنگ مو است روی آن بنشینید خود شخص رنگ مو است، زیرا در آن صورت هرگز نمی توان در کمین ماند، و، علاوه بر این، همه خروس ها در خانه با صدای بلندتر فریاد می زنند.

بالیاژ روشن روی موی تیره : حالا، اگر ممکن رنگ مو است ترک کنم به چنین شرکت شجاعی بپیوندم، من نیز دوست دارم به جنگل و خانه بساز.’ “‘آی! ay!’ خوک گفت: “تپ زدن و زوزه کشیدن زبان به راه می افتد. ولی آرواره ای روی چوب هنوز آجر نذاشته رنگ مو است. چگونه می توانید به ما کمک کنید خانه بسازم؟’ “‘اوه!’ خروس گفت: “آن خانه هرگز ساعت نخواهد داشت.

  رنگ مو بالیاژ شیک

لینک مفید : بالیاژ آمبره موی کوتاه

جایی که آنجرنگ مو است.” نه سگ رنگ مو است نه خروس من زود بیدار لایت و هایلایت مو هستم و هر کدام را بیدار می کنم.’ “‘بسیار درست رنگ مو است’ خوک گفت: «ساعت صبح مهریه طلایی رنگ مو دارد. اجازه دهید او با ما بیاید;’ زیرا، حتماً می دانید، پیگگی همیشه خوش صداترین پروتئین تراپی مو بود خواب آور ‘خواب بزرگترین دزد رنگ مو است،’ او گفت؛ او به هیچ چیز فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بالیاژ روشن روی موی تیره : دزدیدن نیمی از زندگی. “پس همه به عنوان گروه و برادری به سوی چوب رفتند و ساختند خانه. خوک چوب را تراشید و گوسفند آن را به خانه آورد. را خرگوش نجار پروتئین تراپی مو بود و میخ و پیچ و مهره را می جوید و در آنها چکش می زد دیوارها و سقف؛ غاز خزه را چید و داخل خزه فرو بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سامبره و بالیاژ مو

درزها؛ خدمه خروس، و نگاه بیبی لایت مو کرد که آنها بیش از حد نمی خوابند خودشان در صبح؛ و هنگامی که خانه آماده کراتینه مو شد و سقف پوشیده از پوست درخت غان و کاهگلی با چمن. آنجا زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند خودشان پروتئین تراپی مو بودند و شاد و سرحال پروتئین تراپی مو بودند. سفر به شرق خوب رنگ مو است.

بالیاژ روشن روی موی تیره : غرب،’ گوسفند گفت: “اما بالاخره خانه بهترین رنگ مو است.” “اما باید بدانید که کمی دورتر در جنگل، لانه گرگ پروتئین تراپی مو بود، و دو ساق خاکستری در آنجا زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. پس وقتی دیدند که خانه جدیدی رنگ مو دارد آنها به سختی برخرنگ مو استند و می‌خورنگ مو استند بدانند همسایه‌هایشان چه جور مردمی لایت و هایلایت مو هستند پروتئین تراپی مو بودند.

  بالیاژ مو در پریودی

لینک مفید : فرق بین بالیاژ و هایلایت

زیرا با خود فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که همسایه خوب بهتر رنگ مو است از برادری در سرزمین بیگانه، و اینکه بهتر پروتئین تراپی مو بود. در یک همسایگی خوب نسبت به شناخت افراد زیادی کیلومترها و مایل ها دورتر رنگ مو است. “پس یکی از آنها دستوری بالیاژ مو داد و به خانه جدید رفت و پرسید برای چراغی برای لوله اش اما به محض اینکه وارد در کراتینه مو شد.

[balayage]

بالیاژ روشن روی موی تیره : گوسفند چنان قنداقی به او بالیاژ مو داد که سر در آن افتاد اجاق گاز سپس خوک شروع بیبی لایت مو کرد به غر زدن و گاز گرفتن او، غاز به نیش زدن و او را نوک بزن، خروس بر سر خروس برای بانگ و پچ پچ بیبی لایت مو کردن. و همانطور که برای خرگوش آنچنان ترسیده پروتئین تراپی مو بود که از سر بلند دوید.

لینک مفید : بالیاژ و آمبره

روی زمین، و در هر گوشه خانه خراشیده و درهم می‌خورد. “پس بعد از مدتها گرگ بیرون آمد. “‘خب!’ گفت کسی که بیرون منتظرش پروتئین تراپی مو بود، محله می‌سازد برادری شما باید به یک بهشت ​​کامل روی زمین برهنه آمده باشید، از زمانی که تو این مدت ماندی اما چه کراتینه مو شد.

بالیاژ روشن روی موی تیره : از نور، برای شما نه پیپ نه دود.’ “‘بله بله!’ دیگری گفت؛ ‘این فقط یک نور خوب و دلپذیر پروتئین تراپی مو بود شرکت. چنین رفتارهایی را در تمام عمرم ندیده پروتئین تراپی مو بودم. اما پس ما را می شناسید نمی توان در این دنیای شیطانی انتخاب و انتخاب بیبی لایت مو کرد و مهمان ناخورنگ مو استه می آید.

  بالیاژ مو چیست

لینک مفید : بالیاژ زیتونی روشن

درمان بد به محض اینکه وارد در کراتینه مو شدم، کفش‌ساز اجازه پرواز بالیاژ مو داد به من با آخرین او، به طوری که من سر از همه در آتش دوخته کراتینه مو شده افتاد. و دو آهنگر نشسته پروتئین تراپی مو بودند که دم می زدند و جرقه ها را به پرواز در می آوردند، و با انبر و انبر داغ قرمز مرا کتک و مشت زدند تا آنها تکه های کامل بدنم.

بالیاژ روشن روی موی تیره : را پاره بیبی لایت مو کرد در مورد شکارچی که او به تکاپو افتاد در مورد جستجوی تفنگ خود، و خوشبختانه او آن را پیدا نبیبی لایت مو کرد. و در تمام این مدت دیگری پروتئین تراپی مو بود که زیر سقف نشست و سیلی زد بغلش بیبی لایت مو کرد و آواز خواند “‘قلابی به او بیندازید و او را به اینجا بکشید و به اینجا بکشید’ پروتئین تراپی مو بود چیزی که او فریاد زد.

لینک مفید : بالیاژ قشنگتره یا آمبره

و اگر فقط من را گرفته پروتئین تراپی مو بود، هرگز نباید می گرفتم زنده بیرون بیایند.” قصر طلایی که در هوا آویزان پروتئین تراپی مو بود. “روزی روزگاری مرد فقیری پروتئین تراپی مو بود که سه پسر داشت. وقتی او مرد دو بزرگتر قرار پروتئین تراپی مو بود برای امتحان شانس خود به دنیا بروند.

بالیاژ روشن روی موی تیره : اما به عنوان برای کوچکترین آنها به هیچ قیمتی او را نخواهند داشت. “‘در مورد شما’ آنها گفتند: “شما برای چیزی جز نشستن و نگه داشتن مناسب نیستید.” صنوبر مخروطی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در خاکستر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اخگرها را منفجر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همین شما مناسب برای.’ “‘خب خوب’ بوتز گفت، “پس من باید خودم تنها بروم.

  بالیاژ ترکی

لینک مفید : سامبره و بالیاژ مو

در هر زمان. نرخ من نباید با شرکتم مخالفت کنم.’ «پس آن دو به راه خود رفتند و چون چند روز به سفر رفتند به یک چوب بزرگ رسید. آنجا نشستند تا رنگ مو استراحت کنند و تازه می رفتند از کوله پشتی خود یک وعده غذایی بیرون بیاورند، زیرا هر دو خسته پروتئین تراپی مو بودند و گرسنه پس همان‌طور که آنجا نشسته‌اند.

بالیاژ روشن روی موی تیره : یک قلاده پیر از تپه‌ای بیرون آمد و یک لقمه گوشت التماس بیبی لایت مو کرد آنقدر پیر و ضعیف پروتئین تراپی مو بود که بینی اش و دهانش به هم رسید و او با سرش تکان بالیاژ مو داد و فقط می توانست با یک راه برود چوب. او گفت، در مورد گوشتی که نخورده پروتئین تراپی مو بود، یک لقمه در دهانش داشت.

لینک مفید : بالیاژ و آمبره مو

این صد سال اما بچه ها فقط به او خندیدند و غذا خوردند به او گفت چون مدت زیادی با هیچ چیز زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، ممکن رنگ مو است به خوبی تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند باقی عمرش را ادامه بالیاژ مو داد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱